Flota

 Oferujemy najlepsze modele aut, o których marzą kierowcy na całym świecie. Wypożyczalnia samochodów sportowych pozwala na komfortową przejażdżkę w bardzo korzystnej cenie. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się wynajem Mustanga. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną flotą. Motoryzacja jest naszą pasją i z dużym zaangażowaniem podchodzimy do świadczonych usług.

 

CHEVROLET
CAMARO

Sprawdź

FORD
MUSTANG V6

Sprawdź

FORD
MUSTANG V8

Sprawdź

DODGE
CHALLENGER

Sprawdź

CHEVROLET
CORVETTE

Sprawdź

DODGE CHARGER
HELLCAT

Sprawdź

TESLA MODEL 3
PERFORMANCE

Sprawdź

MERCEDES
V KLASA

Sprawdź

Klienci decydujący się na skorzystanie z oferty mogą liczyć na:


• duży wybór luksusowych modeli aut,
• fachowe wsparcie doświadczonych pracowników,
• wynajem krótko- i długoterminowy,
• przejrzysty i atrakcyjny cennik.

 

We flocie znajduje się między innymi Chevrolet Camaro, Ford Mustang, Dodge Challenger i Audi RS6 Performance. Możliwy jest także wynajem Chevroleta Corvette. Osoby zainteresowane współpracą mogą zarezerwować wybrane auto online. Wystarczy uzupełnić formularz widoczny na stronie internetowej. Wypożyczalnia samochodów zapewnia sprawne załatwienie wszystkich formalności, a pracownicy chętnie udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania.


Auta sportowe dla każdego

Luksusowe samochody sprawdzają się w różnych sytuacjach. Klienci chętnie wynajmują je na wyjątkowe okazje, takie jak śluby, wesela czy urodziny. Możliwe jest udostępnienie wybranego pojazdu na dobę lub weekend. Kierowcy, którzy przywykli do komfortowego stylu życia, wybierają dłuższe terminy, takie jak tydzień lub miesiąc. Oferta elastycznie dopasuje się do indywidualnych preferencji i potrzeb. Wypożyczalnia udziela też wsparcia przy przewozie VIP-ów. Współpracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi, obsługując imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz producentów filmowych. Wynajem auta sportowego możliwy jest w korzystnej cenie.