CHEVROLET
CORVETTE

6.2 V8 460KM

 

CENNIK WYNAJMU

  • Doba - 1300 zł
  • Weekend (pt-pn) - 3600 zł
  • Tydzień - 7500 zł
  • Miesiąc - 16250 zł

Poniedziałek-Niedziela: Całodobowo
E-mail: dreamridesc@gmail.com
Tel.: (+48) 668-365-898
Tel.: (+48) 884 020 096

Jedna z pierwszych serii samochodów sportowych, która podbiła amerykański rynek to prawdziwa gratka dla pasjonatów motoryzacji. Chevrolet Corvette proponowany przez naszą wypożyczalnię stanowi nowe wcielenie tej kultowej marki.

 

Historia modelu sięga lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to zaprezentowano auto, którego nazwa jest wynikiem inspiracji małymi, lecz nadzwyczaj zwrotnym morskimi fregatami. W późniejszym okresie seria roadsterów stanowiła atrakcyjną alternatywę dla cięższych i większych gabarytowo muscle carów. Sercem obecnej generacji jest nowoczesny silnik V8 o pojemności przeszło 6 litrów, co w połączeniu z luksusowym wyposażeniem wnętrza sprawia, że każda trasa stanie się niezwykłym przeżyciem.

 

Chevrolet Corvette — wynajem

Oferta naszej wypożyczalni skierowana jest do organizatorów różnego rodzaju wydarzeń i eventów, którzy czują w sobie zacięcie motoryzacyjne. Wynajem auta sportowego to także świetny sposób na ubarwienie imprez okolicznościowych oraz rodzinnych. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółowym cennikiem widocznym obok.